Čís. položky 194-023508/0061

Kunstbuch: Figur. Wiener Naturalisten. Mit 5 handsignierten Originalgraphiken

Kunstbuch: Figur. Wiener Naturalisten. Mit 5 handsignierten Originalgraphiken - Moderní tisky a Současné umění

a) Rudolf Schönwald, Holzschnitt, b) Fritz Martinz, Radierung, c) Georg Eisler, Radierung, d) Rudolf Schweiger, Radierung, e) Alfred Hrdlicka, Radierung, herausg. von Karl Diemer, Verlag Jugend & Volk, Wien 1969, 88 Seiten, ca. 30,5 x 21 cm, Altersspuren

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.02.2019 - 11:01

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní tisky a Současné umění
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.02.2019 - 11:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online