Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023508/0022

Helmut Leherb (Leherbauer) *

(Wien 1933-1997) Portrait imaginaire d'Orphée et Euridice, signiert: Leherb, in der Platte ortsbezeichnet und datiert: Paris (19)73, Farbradierung auf Bütten, Plattengröße ca. 50 x 39 cm, Blattgröße ca. 76 x 56 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

13.02.2019 - 11:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Helmut Leherb (Leherbauer) *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní tisky a Současné umění
Datum: 13.02.2019 - 11:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online