Gustav Hessing *
(Czernowitz 1909-1981 Wien) Ohne Titel, Aquarell auf Ingres Bütten, ca. 48,5 x 65 cm, oberer Blattrand mit Papier-Fehlstellen
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:33
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
Gustav Hessing *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:33 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Südseekulturperlen Armband
- **/*/gestempelt - Sammlung Indien,
- .gestempelt/* - Partie Österr. I. Rep.,