Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 102

Brillant Diamant Farbsteinbrosche

Gold Weißgold 585, Brillanten, Altschliff- und Achtkantdiamanten zus. ca. 0,45 ct, Rubin, Saphir, 8,1 g, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalen øg8

19.02.2019 - 15:17

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Schmuck
Datum: 19.02.2019 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online