Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 199

Gerhard Gepp *

(Preßbaum bei Wien 1940 geb.) Raucherwurm, signiert und datiert unten links: G. Gepp (19)96, Mischtechnik auf Papier, ca. 31 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 360

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

28.02.2019 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Gerhard Gepp *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy 20. století
Datum: 28.02.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.02 - 28.02.2019