Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 172

Karl Korab *

(Falkenstein 1937 geb.) Ohne Titel, signiert unten rechts: Korab, Mischtechnik/Collage auf Papier, ca. 18,5 x 20,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 360

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

28.02.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.375,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Karl Korab *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Malerei des 20. Jahrhunderts
Datum: 28.02.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.02 - 28.02.2019