Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 149

Heinz Stangl *

(Wien 1942-2008) Aneinander vorbei, signiert und datiert oben links: Heinz Stangl 1973, rückseitig betitelt, Öl auf Leinwand, kleine Farbfehlstellen, ca. 40 x 30 cm, gerahmt Ruf 1.000

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

28.02.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.250,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Heinz Stangl *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy 20. století
Datum: 28.02.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.02 - 28.02.2019