Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037270/0001

Karl Flieher *

(Wien 1881-1958 Zell/See) Hausgärtchen in Weißenkirchen a. d. Donau/Wachau, signiert unten links: K. Flieher, Öl auf Presskarton, ca. 32 x 26 cm, Rahmen mit Lagerschäden

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.02.2019 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Karl Flieher *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.02.2019 - 15:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.02. - 21.02.2019