Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036715/0016 -

Ernst Skricka *

(Wien 1946 geb.) Erst die Kinder verschlang der riesige Kronos, beschriftet, signiert und datiert oben rechts: Ernst Skricka (19)73, Tusche laviert, Tempera auf Papier, ca. 52 x 78 cm, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

21.02.2019 - 15:37

Vyvolávací cena:

Ernst Skricka *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.02.2019 - 15:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.02. - 21.02.2019