Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023175/0003

August Trummer *

(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) "Weinland", handsigniert, datiert A. Trummer 77, Linolschnitt in Farbe (Handdruck), Stockgröße 14,5 x 20 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, gering stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

25.02.2019 - 15:22

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

August Trummer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.02.2019 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.02. - 25.02.2019