Čís. položky 091-118121/0000

Brillant/Saphirdamenring

Gold 580, 2 Altschliffbrillanten zusammen ca.0,20 ct österr. Amtspunze Fuchskopf 1872-1922, RW 55, 6,4 g, Saphir mit Oberflächenmerkmalen

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

25.02.2019 - 16:08

Vyvolávací cena:

Brillant/Saphirdamenring

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.02.2019 - 16:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.02. - 25.02.2019