Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-118652/0000

Künstler Ende 20. Jahrhundert

unleserlich betitelt und signiert, Aquarell auf Papier, Arbeit aus dem Jahre 1996, Bildausschnitt 34 x 47 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

25.02.2019 - 15:57

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Künstler Ende 20. Jahrhundert

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.02.2019 - 15:57
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.02. - 25.02.2019