Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-100669/0003

Gugelhupfform,

19. Jh., Kupfer, Innenverzinnung, Rohr, Aufhänger, Dm. 22,5 cm, berieben, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

27.02.2019 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Gugelhupfform,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 27.02.2019 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online