Šimek Jindřich (Doudleby nad Orlicí 1901 – 1979 Rokytnice v Orlických horách)
Capri, signováno, popsáno a datováno vpravo dole Jindra Šimek Capri 1937, olej/překližka, 39 x 111 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |