Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 34

Vikas Karl (1875 – 1934)

Zámek u jezera, signováno vpravo dole K. Vikas, olej/karton, 42 x 58 cm, v minulosti restaurováno s retušemi, lehce poškozený rám (Šm)

09.03.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Vikas Karl (1875 – 1934)

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019