Pick–Morino Edmund (1877 – 1958)
Motiv z Benátek, signováno a datováno vpravo dole Morino 28, olej/karton, 78,5 x 63,5 cm, sklo, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |