Boettinger Hugo (Plzeň 1880 – 1939 Praha)
Portrét dámy, monogramováno vlevo dole HB, olej/plátno, 139 x 90 cm, poškozená malba a rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |