Brunner Antonín (Praha 1881 – 1957)
Dostaveníčko, signováno vlevo dole Ant. Brunner 1924, olej/plátno, ovál 74 x 58 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |