Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 98

Popelka Vojtěch Hynek (Praha 1888– 1971)

Pasoucí se ovce, signováno vpravo dole V. H. Popelka, olej/plátno, 70,5 x 90,5 cm, rám (Šm)

09.03.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019