Čís. položky 114

Sutnar Ladislav (Plzeň 1897 – 1976 New York)

Venuše, nesignováno, akryl/masonit, 122 x 63 cm, restaurováno

Provenience:
sbírka Radoslava a Elaine Sutnarových

Literatura:
Knobloch I., (ed.), Ladislav Sutnar: Americké Venuše [U.S. Venus], Praha 2011, str. 134 (předlohová studie)

09.03.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 600.000,-
Odhadní cena:
CZK 500.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 340.000,-

Provenience:

Literatura:

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019