Sutnar Ladislav (Plzeň 1897 – 1976 New York)
Venuše, nesignováno, akryl/masonit, 122 x 63 cm, restaurováno
Provenience:
sbírka Radoslava a Elaine Sutnarových
Literatura:
Knobloch I., (ed.), Ladislav Sutnar: Americké Venuše [U.S. Venus], Praha 2011, str. 134 (předlohová studie)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 600.000,-
CZK 500.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 340.000,-
Provenience:
Literatura:
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |