Říha Josef (Vídeň 1920)
Zátiší s kyticí, signováno a datováno vpravo dole J. Říha 73, olej/plátno, 48 x 37 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Říha Josef (Vídeň 1920)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |