Čís. položky 125

Kojan Jan (Kojákovice u Třeboně 1886 – 1951 Lhota u Borovan)

Po lovu, nesignováno, olej/plátno, 39,5 x 55 cm, rám (Šm)

09.03.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019