Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 141

Středoevropský malíř kolem 1800

Panna Maria Mariazellská, nesignováno, olej/plátno, 36 x 30 cm, lehce poškozená malba, poškozený dekorativní rám (Šm)

Přiloženo vývozní povolení

09.03.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Přiloženo vývozní povolení

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019