Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 152

Anglický malíř 19. století

Salónní zábava, nesignováno, olej/dřevo, 37 x 33 cm, poškozený rám (Šm)

09.03.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
Odhadní cena:
CZK 40.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-

Anglický malíř 19. století

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019