Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 175

Barták Ludvík (Chlumec nad Cidlinou 1857 – 1921)

Stromy u vody, signováno vlevo dole LBarták, olej/plátno, 34,5 x 25,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)

09.03.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 7.500,-
Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019