Čís. položky 187

Kalvoda Antonín (1907 – 1974)

Hříbátko, signováno a datováno A. Kalvoda 36, číslováno 3/7, cín, výška 24,5 cm, lehce poškozeno (Šm)

09.03.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Kalvoda Antonín (1907 – 1974)

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019