Odehnal Antonín (Svratka 1878 – 1957 Praha)
Faun a nymfa, signováno a datováno na podstavci Ant. Odehnal 1940, patinovaná sádra, výška 56 cm, nepatrně poškozeno (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |