Piepenhagen August – připsáno (Soldin 1791 – 1868 Praha)
Zimní krajina, nesignováno, tužka/papír, 14 x 21 cm (výřez pasparty), poškozeno, pasparta, sklo, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |