Čís. položky 214

Středoevropský malíř kolem 1850

Pohled na Prahu z Malostranského břehu, nesignováno, akvarel/papír, 22 x 31 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)

09.03.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019