Čís. položky 220

Swoboda Edward (1814 – 1902)

Párové portréty; Podobizna ženy, signováno a datováno vpravo dole tužkou E. Swoboda 1852, akvarel/papír, 26 x 21,5 cm, lehce zahnědlý papír, sklo, rám; Podobizna muže, signováno a datováno vlevo dole E. Swoboda 1852, akvarel/papír, 26 x 19 cm, sklo, rám (Šm)

09.03.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Swoboda Edward (1814 – 1902)

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019