Čís. položky 249

Šíma Josef (Jaroměř 1891 – 1971 Paříž)

Potok, signováno a datováno vpravo dole tužkou Šíma 1918, na zadní straně nalepeno věnování autora z původní adjustace, akvarel/papír, 44 x 36 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

09.03.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 60.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019