Šíma Josef (Jaroměř 1891 – 1971 Paříž)
Potok, signováno a datováno vpravo dole tužkou Šíma 1918, na zadní straně nalepeno věnování autora z původní adjustace, akvarel/papír, 44 x 36 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |