Čapek Josef (Hronov 1887 – 1945 Bergen – Belsen)
Ženské torzo III, signováno a datováno na podkladovém papíře Josef Čapek 1915, linořez/papír částečně fixovaný na podkladovém papíře, 12 x 7,5 cm (částečný výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
Přiložen odborný posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc.
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 300.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |