Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 256

Trnka Jiří (Plzeň 1912 – 1969 Praha)

Dvě kresby; Stojící muž, nesignováno, tuš/papír, 19 x 5 cm (výřez pasparty), poškozeno, sklo, rám; Figurální studie, nesignováno, tuš/papír fixovaný na kartonu, 15,5 x 13,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)

09.03.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019