Tichý František (Praha 1896 – 1961 Praha)
Hrazdaři I, signováno a datováno vlevo dole tužkou František Tichý 46, vpravo dole věnování tužkou Jiřímu Sr., suchá jehla/papír, 27,5 x 19,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
List byl autorem věnován hudebnímu skladateli Jiřímu Srnkovi (1907 – 1982)
09.03.2019 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |