Tichý František (Praha 1896 – 1961 Praha)
Karel Konstantin, signováno a datováno vlevo dole tužkou Tichý 44, tužka/papír, 9 x 8 cm (výřez pasparty, pasparta (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |