Róna Jaroslav (Praha 1957)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo nahoře tužkou Róna 81–2, koláž, 34 x 42 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Róna Jaroslav (Praha 1957)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |