Čís. položky 304

Róna Jaroslav (Praha 1957)

Bez názvu, signováno a datováno vpravo nahoře tužkou Róna 81–2, koláž, 34 x 42 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)

09.03.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-

Róna Jaroslav (Praha 1957)

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 02.03. - 09.03.2019