Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045662/0002

Diamantarmreif zus. ca. 3,60 ct

Gold 580, tlw. Silber, Altschliffdiamanten, kleinere Diamantrauten, österr. Amtspunze Pest 1872-1922, österr. Kontrollamtszeichen 1867-1922, Innendurchmesser ca. 57 mm, Steckschließe, Sicherheitsverschluss, 21 g, Etuiøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

07.03.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 07.03.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.02. - 06.03.2019