Karl Mostböck *
(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr) Ohne Titel, signiert: K. Mostböck, datiert: (19)98, Mischtechnik auf Papier, ca. 23 x 17,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.03.2019 - 15:11
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Karl Mostböck *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 05.03.2019 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: