Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023913/0002

Elfriede Daxenbichler *

(Wien 1883-1975) Freistadt, signiert: E. Daxenbichler, bezeichnet, Aquarell, Deckweiß und Bleistift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 31x 24 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.03.2019 - 15:45

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Elfriede Daxenbichler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.03.2019 - 15:45
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online