Mario Dalpra *
(born in Feldkirch in 1960) ‘Justik’, c. 1998/99, titled, mixed media on paper, 49.7 x 69.5 cm, framed
26.03.2019 - 16:00
EUR 1.200,- do EUR 2.000,-
Mario Dalpra *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 26.03.2019 - 16:00 |
Prohlídka: | 19.03. - 26.03.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Switbert Lobisser
- */gestempelt - Bestand Mexiko,
- Brillant Schmuckstein Anhänger