Paula Tischler
(Anfang 20. Jhdt.) "Blumenstillleben", Öl auf Leinen, auf Karton, 33,5 x 24 cm gerahmt, Rahmen beschädigt, Leinwand wellig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2019 - 10:43
- Vyvolávací cena:
Paula Tischler
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.03.2019 - 10:43 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |