Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-073039/0000

Monogrammist Anfang 20. Jhdt.

"Mädchenbildnis", monogrammiert MF (Franz Markart?), Öl auf Leinwand, 70 x 58 cm, gerahmt, Rahmen und Leinwand mit Mängel, Keilrahmen drückt durch, Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2019 - 11:16

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Monogrammist Anfang 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.03.2019 - 11:16
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online