Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) "Der Nachbar", signiert Hans Fronius, datiert 87, Lithografie, die Nr. 20/300, 50 x 66 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2019 - 11:21
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.03.2019 - 11:21 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-