Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) "Landschaft", signiert K Korab, datiert 83, Radierung, die Nr.186/300, Blattgröße 40 x 45,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2019 - 11:27
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Karl Korab *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.03.2019 - 11:27 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.400,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-