Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-073040/0000

Hans Schlechta

(Wien 1867-1927 Villach) "Gerlitze", signiert Hans Schlechta, datiert 1923, Öl auf Leinwand, auf Karton, 36 x 49 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängel, Oberfläche mit Mängel, partiell beschädigt, Karton gewölbt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2019 - 11:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Schlechta

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.03.2019 - 11:31
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online