Čís. položky 91

Paar Vasen, Wiener Manufaktur Friedrich Goldscheider, 1922-41

Paar Vasen, Wiener Manufaktur Friedrich Goldscheider, 1922-41 - Secese a umění 20. století

Keramik, roter Scherben, farbige Laufglasur; an den Sockeln leicht bestoßen; Unterseite gestempelt Firmensignet (GS 19), eingeritzt 760D und MK und gemalt B; H. 15,3 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

05.03.2019 - 15:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.03.2019 - 15:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.02. - 05.03.2019