Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 113

Vase, K. K. Fachschule für Keramik und verwandte Kunstgewerbe, um 1910

Keramik, gelber Scherben, farbig glasiert; am Mündungsrand minimal bestoßen, am Fuß kleine Abschläge; unterhalb gemarkt Signet der Fachschule; H. 25,8 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

05.03.2019 - 15:18

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 05.03.2019 - 15:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.02. - 05.03.2019