Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065603/0002

Nachahmer des Friedrich Sustris

Der Parnassus, Öl auf Holz, 43 x 134 cm, gerahmt

05.03.2019 - 10:16

Dosažená cena: **
EUR 1.900,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 05.03.2019 - 10:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.02.2019 - 04.03.2019