Čís. položky 091-118897/0000

Oskar Pfob *

(Trofaiach 1925-2008 Graz) Landeshauptstadt Graz, monogrammiert O. P, Öl auf Leinwand, 63,5 x 84 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen, in gutem Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

18.03.2019 - 15:03

Vyvolávací cena:

Oskar Pfob *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.03.2019 - 15:03
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 04.03. - 18.03.2019