Čís. položky 191-023112/0436

3 Teepuppenaufsätze

aus Porzellan, farbig bemalt, glasiert, Höhen 11,5-13,5 cm, teilweise gemarkt, Ende 19./ Anfang 20. Jahrhundert, teilweise bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

18.03.2019 - 15:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

3 Teepuppenaufsätze

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.03.2019 - 15:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 04.03. - 18.03.2019